Rangschikking

 PROMO 1 Heren WVL

01.
Balti Kortrijk Spurs B
58
21
19
0
1
1
59
12
02.
Beobank Citivo Gits
45
21
14
1
5
1
50
26
03.
Bavo Bavikhove A
43
21
14
0
6
1
46
27
04.
Ooivo Ooigem
41
21
10
5
5
1
48
34
05.
VKt Torhout
40
21
10
3
4
4
50
34
06.
Volley Team Diksmuide
37
21
9
4
6
2
46
34
07.
Olva Brugge B
32
21
9
1
8
3
39
36
08.
Rembert Torhout Heren C
29
21
8
2
10
1
37
40
09.
VBC Doskom Moorslede A
21
21
4
3
11
3
32
51
10.
Knack Roeselare D
14
21
3
1
14
3
23
56
11.
VC Packo Zedelgem B
11
21
3
0
16
2
18
57
12.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
7
21
1
2
18
0
17
58
01.
Bavo Bavikhove A
51
21
11
8
0
2
51
12
02.
Balti Kortrijk Spurs B
45
21
8
9
1
3
45
18
03.
VBC Doskom Moorslede A
43
21
7
9
1
4
43
20
04a.
Olva Brugge B
37
21
5
10
4
2
37
26
04b.
Ooivo Ooigem
37
21
3
11
1
6
37
26
06.
Rembert Torhout Heren C
30
21
5
3
4
9
30
33
07a.
Volley Team Diksmuide
28
21
3
5
4
9
28
35
07b.
Beobank Citivo Gits
28
21
3
5
4
9
28
35
09.
VKt Torhout
24
21
1
6
5
9
24
39
10.
Knack Roeselare D
21
21
2
4
8
7
21
42
11.
VC Packo Zedelgem B
18
21
0
4
7
10
18
45
12.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
16
21
1
3
10
7
16
47
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 PROMO 2 Heren WVL

01.
Rembert Torhout Heren D
57
22
19
0
3
0
60
17
02.
AVC Harelbeke
50
21
16
0
3
2
53
24
03.
Izegems Volley Team
46
21
14
2
5
0
50
23
04.
Decospan Volley Team Menen B
40
21
12
0
5
4
48
31
05a.
Olva Brugge C
38
21
9
5
6
1
47
36
05b.
VT MERLO Lendelede
38
21
10
3
6
2
44
35
07.
Smash.CL.Ingelmunster
28
22
8
1
11
2
37
45
08.
VT Marke-Webis Wevelgem C
27
21
6
3
9
3
36
46
09.
VC Wivo Wingene VZW
21
21
5
2
12
2
32
46
10.
Bavo Bavikhove B
19
21
5
1
13
2
29
49
11.
Roepovo Poperinge B
17
21
5
1
15
0
24
49
12.
VC Jong Kuurne A
0
21
0
0
21
0
4
63
01.
Rembert Torhout Heren D
48
22
11
5
1
5
48
18
02a.
VC Wivo Wingene VZW
44
21
7
10
1
3
44
19
02b.
Olva Brugge C
44
21
9
6
1
5
44
19
04.
Bavo Bavikhove B
41
21
6
8
0
7
41
22
05.
Decospan Volley Team Menen B
36
21
5
8
3
5
36
27
06.
VT MERLO Lendelede
35
21
6
5
3
7
35
28
07.
VT Marke-Webis Wevelgem C
31
21
4
6
4
7
31
32
08.
AVC Harelbeke
30
21
5
5
6
5
30
33
09.
Izegems Volley Team
29
21
5
6
8
2
29
34
10.
Roepovo Poperinge B
21
21
3
2
8
8
21
42
11.
Smash.CL.Ingelmunster
16
22
2
1
11
8
16
50
12.
VC Jong Kuurne A
6
21
0
2
17
2
6
57
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 PROMO 3 Heren WVL

01.
Volley Bredene B
50
19
16
0
1
2
53
13
02a.
Volley Oudenburg-Gistel
41
19
13
1
5
0
45
22
02b.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
41
19
12
1
3
3
47
25
04.
Olva Brugge D
35
19
10
2
6
1
42
28
05a.
Decospan Volley Team Menen C (ZR)
34
19
10
2
7
0
40
29
05b.
Knack Roeselare E
34
19
9
3
6
1
40
31
07.
VBC Doskom Moorslede B
27
19
7
2
8
2
34
38
08.
VC Packo Zedelgem C
22
19
6
1
10
2
33
42
09.
Volley Heuvelland
16
20
3
3
13
1
23
50
10.
Roepovo Poperinge C
14
19
4
0
13
2
20
48
11.
Evoco Comines
1
19
0
0
18
1
6
57
01.
Volley Bredene B
42
19
10
5
0
2
42
9
02a.
Olva Brugge D
37
20
7
7
2
2
37
17
02b.
Knack Roeselare E
37
19
10
2
2
3
37
14
04.
VBC Doskom Moorslede B
35
19
9
2
2
4
35
16
05.
Volley Oudenburg-Gistel
31
19
7
2
2
6
31
20
06.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
25
19
3
6
4
5
26
28
1
07.
VC Packo Zedelgem C
24
19
4
5
6
2
24
27
08.
Volley Heuvelland
13
20
1
3
10
4
13
41
09.
Roepovo Poperinge C
11
19
2
2
10
3
13
38
2
10.
Evoco Comines
3
19
0
0
14
3
3
48
11.
Decospan Volley Team Menen C (ZR)
0
20
0
0
1
0
0
3
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 PROMO 1 Dames WVL

01.
VKt Torhout B
57
21
19
0
2
0
58
15
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
43
21
12
2
4
3
50
31
03.
Bevo Beobank Roeselare C
42
21
12
2
5
2
49
31
04.
Soncotra Poperinge A
40
21
11
3
6
1
50
30
05.
VT MERLO Lendelede A
38
21
12
1
8
0
44
32
06.
Volley Team Diksmuide A
35
21
9
3
7
2
42
38
07.
Vlamvo Vlamertinge B
31
21
8
2
8
3
38
42
08.
Vosta Staden A
30
21
7
3
8
3
42
44
09.
VKt Torhout C
21
21
4
2
10
5
31
51
10.
VT Gullegem A
20
21
6
1
14
0
30
47
11.
Divo Ingelmunster A
17
21
3
3
13
2
25
53
12.
Hermes Volley Oostende A
4
21
0
1
18
2
17
62
01a.
VT MERLO Lendelede A
49
21
11
7
1
2
49
14
01b.
Bevo Beobank Roeselare C
49
21
12
4
0
5
49
14
03.
Vosta Staden A
44
21
8
7
0
6
44
19
04.
VKt Torhout B
43
21
8
7
1
5
43
20
05.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
39
21
3
14
2
2
39
24
06.
Soncotra Poperinge A
35
21
6
5
3
7
35
28
07.
Vlamvo Vlamertinge B
26
21
3
4
5
9
26
37
08.
VKt Torhout C
23
21
3
3
7
8
23
40
09.
VT Gullegem A
21
21
2
5
9
5
21
42
10.
Divo Ingelmunster A
20
21
1
6
9
5
20
43
11.
Volley Team Diksmuide A
15
21
2
2
12
5
15
48
12.
Hermes Volley Oostende A
14
21
1
2
11
7
14
49
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 2 Dames A WVL

01.
Volley Bredene A
56
21
18
0
1
2
59
18
02.
Ruvo Ruddervoorde A
51
21
16
1
3
1
54
22
03.
Volley Team Brugge A
50
21
15
2
3
1
55
21
04.
Volley Team Brugge B
38
22
10
3
7
2
46
37
05.
Slovo Volley Brugge A
32
22
7
4
8
3
43
42
06a.
VC Packo Zedelgem A
30
21
7
3
8
3
39
42
06b.
VBC ST. JORIS A
30
21
9
0
9
3
38
37
06c.
VT MERLO Lendelede B
30
21
8
1
8
4
42
41
09.
Bevo Beobank Roeselare D
28
21
5
5
8
3
38
47
10.
Volley De Haan A
18
21
3
4
13
1
26
52
11.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
13
21
1
3
13
4
24
58
12.
Izegems Volley Team A
5
21
0
2
18
1
14
61
01.
Volley Team Brugge A
50
21
10
9
0
2
50
13
02.
Bevo Beobank Roeselare D
46
21
11
5
2
3
46
17
03.
Volley Bredene A
45
21
9
8
2
2
45
18
04.
Ruvo Ruddervoorde A
41
21
9
6
2
4
43
20
2
05.
Volley Team Brugge B
37
22
6
6
3
7
37
29
06.
Izegems Volley Team A
35
21
7
4
4
6
35
28
07.
VC Packo Zedelgem A
29
21
4
5
5
7
29
34
08.
VBC ST. JORIS A
26
21
3
5
6
7
26
37
09.
VT MERLO Lendelede B
25
21
1
8
5
7
26
37
1
10.
Slovo Volley Brugge A
20
22
3
2
9
8
21
45
1
11.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
15
21
2
2
11
6
16
47
1
12.
Volley De Haan A
7
21
0
2
16
3
7
56
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 2 Dames B WVL

01.
Davo Wevelgem B
58
21
18
2
1
0
61
10
02.
Vlamvo Vlamertinge C
51
21
16
1
3
1
54
22
03.
Bidavo Bissegem B
49
21
15
1
3
2
53
19
04.
BEVEREN LEIE VBC A
35
21
8
4
6
3
44
37
05.
Davo Wevelgem C
32
21
9
2
9
1
38
39
06.
Damesvolley Waregem Dames B
30
21
8
1
8
4
39
42
07.
Mardavo Marke A
28
21
7
3
10
1
36
43
08.
Sportiva Langemark A
26
21
7
1
10
3
35
43
09.
VT Gullegem B
21
21
6
1
13
1
27
45
10.
Sijos Menen A
20
21
4
2
11
4
31
52
11.
VBC Gaverhal Deerlijk A
18
21
4
2
13
2
23
49
12.
Balti Kortrijk Spurs A
10
21
1
3
16
1
17
57
01.
Damesvolley Waregem Dames B
51
21
10
10
0
1
51
12
02.
Davo Wevelgem C
45
21
8
10
2
1
45
18
03.
Davo Wevelgem B
42
21
8
5
0
8
42
21
04.
Sportiva Langemark A
41
21
10
4
4
3
41
22
05.
Vlamvo Vlamertinge C
39
21
9
2
2
8
39
24
06.
BEVEREN LEIE VBC A
36
21
3
11
2
5
36
27
07.
Balti Kortrijk Spurs A
26
21
4
4
7
6
26
37
08.
VT Gullegem B
24
21
2
5
6
8
24
39
09.
VBC Gaverhal Deerlijk A
21
21
1
6
8
6
21
42
10.
Bidavo Bissegem B
19
21
3
3
11
4
19
44
11.
Mardavo Marke A
17
21
1
3
9
8
17
46
12.
Sijos Menen A
14
21
1
3
9
8
17
46
3
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 3 Dames A WVL

01.
Volley Heuvelland A
60
21
19
1
0
1
62
9
02.
Soncotra Poperinge B
48
21
14
3
4
0
54
22
03.
AVC Harelbeke
39
21
13
0
8
0
44
26
04a.
Davoz Zwevegem A
38
21
9
5
6
1
46
34
04b.
Floralux Dynamivo Dadizele A
38
21
12
1
8
0
45
29
04c.
Bidavo Bissegem C
38
21
12
1
8
0
40
33
07.
Mevo Ledegem A
36
21
11
0
7
3
41
35
08.
KERDAVO AVELGEM B
32
21
8
3
8
2
39
40
09.
VC Jong Kuurne A
18
21
5
1
14
1
25
50
10a.
Soncotra Poperinge C
14
21
3
1
14
3
24
55
10b.
VBC Katjes Ieper A
14
21
3
1
14
3
22
55
12.
Damesvolley Waregem Dames C
3
21
0
0
18
3
9
63
01.
AVC Harelbeke
42
21
7
8
1
5
42
21
02.
Soncotra Poperinge B
40
21
8
6
2
5
41
22
1
03a.
KERDAVO AVELGEM B
38
21
4
10
1
6
38
25
03b.
Floralux Dynamivo Dadizele A
38
21
5
7
0
9
38
25
05.
Davoz Zwevegem A
37
21
5
9
3
4
37
26
06a.
Volley Heuvelland A
36
21
5
7
2
7
36
27
06b.
Bidavo Bissegem C
36
21
6
6
3
6
36
27
08.
Mevo Ledegem A
29
21
5
4
6
6
29
34
09a.
VC Jong Kuurne A
22
21
1
7
7
6
23
40
1
09b.
Soncotra Poperinge C
22
21
2
6
9
4
22
41
11.
VBC Katjes Ieper A
21
21
1
5
7
8
21
42
12.
Damesvolley Waregem Dames C
15
21
1
1
9
10
15
48
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 3 Dames B WVL

01.
Divo Ingelmunster B
59
21
19
0
0
2
61
9
02.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
52
21
16
1
2
2
55
21
03.
VC Dentergem A
45
21
13
2
4
2
50
25
04.
VC Wivo Wingene VZW B
43
21
12
3
5
1
50
29
05.
Elckerlyc Zwevezele B
37
21
10
3
7
1
45
32
06.
Davolo Loppem
36
21
11
1
8
1
42
33
07.
VKt Torhout D
34
21
10
2
9
0
41
35
08.
Bevo Beobank Roeselare E
25
21
7
1
11
2
34
46
09.
Sarrako Kortemark
19
21
5
1
13
2
26
49
10.
Hermes Volley Oostende B
14
21
3
2
15
1
20
53
11.
VC Apollo Koekelare
8
21
0
3
16
2
14
60
12.
Mehoni Zuienkerke
6
21
1
0
17
3
14
60
01.
Divo Ingelmunster B
54
21
13
7
0
1
54
9
02.
VC Dentergem A
47
21
12
3
1
5
47
16
03.
Elckerlyc Zwevezele B
44
21
10
6
3
2
44
19
04.
VC Wivo Wingene VZW B
42
21
8
7
2
4
42
21
05.
Bevo Beobank Roeselare E
36
21
6
7
4
4
36
27
06.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
33
21
6
7
6
2
34
29
1
07.
Hermes Volley Oostende B
30
21
5
5
6
5
30
33
08.
VKt Torhout D
29
21
5
4
6
6
29
34
09.
Davolo Loppem
24
21
3
5
8
5
24
39
10.
VC Apollo Koekelare
23
21
4
1
7
9
23
40
11.
Sarrako Kortemark
10
21
1
0
13
7
10
53
12.
Mehoni Zuienkerke
5
21
0
1
17
3
5
58
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Promo 4 Dames A WVL

01.
Sijos Menen B
55
21
18
0
2
1
57
12
02.
Davo Wevelgem D
54
21
17
0
1
3
58
14
03.
Vosta Staden B
49
21
15
1
3
2
53
19
04.
Evoco Comines
48
21
13
4
3
1
54
23
05.
Sportiva Langemark C (ZR)
44
21
14
1
6
0
46
22
06.
DVM MOORSELE TEAM AZUR
41
21
13
1
7
0
43
25
07.
Soncotra Poperinge D
27
21
8
1
11
1
32
40