VOLLEY DE HAAN

Menu

Kalender

  • ma. 21.09 20:00 VKT Tandje Bij - LE KOK SPORTIEF
  • za. 26.09 11:00 U17 Scholieren Meisjes - GIDAS GITS (+)
  • za. 26.09 11:00 U13 miniemen meisjes - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP C
  • za. 26.09 13:30 Sportline 2.0 1ste klasse - VOLLEY TEAM KOKSIJDE
  • za. 26.09 13:30 U13 miniemen jongens B - VOLLEY TEAM KOKSIJDE
  • za. 26.09 15:30 sportline 2.0 ereklasse - MEHONI ZUIENKERKE
  • za. 26.09 15:30 U13 miniemen jongens B - REMBERT TORHOUT HEREN
  • za. 26.09 17:00 OLVA BRUGGE - U15 Kadetten jongens
  • di. 29.09 20:15 VT Beernem - LE KOK SPORTIEF
  • za. 03.10 09:00 VC APOLLO KOEKELARE - Sportline 2.0 1ste klasse
  • za. 03.10 10:00 U15 Kadetten jongens - REMBERT TORHOUT HEREN B
  • za. 03.10 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - U13 miniemen jongens B
  • za. 03.10 11:00 VC PACKO ZEDELGEM - U13 miniemen jongens B
  • za. 03.10 11:00 VC PACKO ZEDELGEM B - sportline 2.0 ereklasse
  • za. 03.10 13:30 U17 Scholieren Meisjes - SLOVO VOLLEY BRUGGE
  • za. 03.10 20:30 IZEGEMS VOLLEY TEAM A - Promo 3 Dames
  • zo. 04.10 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A - U13 miniemen meisjes
  • di. 06.10 20:00 LE KOK SPORTIEF - Apollo Koekelare
  • za. 10.10 11:00 U13 miniemen meisjes - VC WIVO WINGENE VZW
  • za. 10.10 13:30 U13 miniemen jongens B - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
  • za. 10.10 13:30 Sportline 2.0 1ste klasse - SARRAKO KORTEMARK
  • za. 10.10 14:30 VC WIVO WINGENE VZW C - Promo 3 Dames
  • za. 10.10 15:30 U13 miniemen jongens B - VOLLEY TEAM KOKSIJDE
  • za. 10.10 15:30 sportline 2.0 ereklasse - VBC ST JORIS
  • za. 10.10 16:30 JUMPERS MIDDELKERKE (+) - U17 Scholieren Meisjes
  • za. 10.10 19:00 Gullegem promo 4 (beker) - Promo 3 Dames
  • zo. 11.10 11:00 VT LENDELEDE - U15 Kadetten jongens
  • di. 13.10 20:00 LE KOK SPORTIEF - Ladies Techsoft
  • za. 17.10 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - U13 miniemen jongens B
  • za. 17.10 11:00 RUVO RUDDERVOORDE A - U13 miniemen meisjes
  • za. 17.10 11:00 sportline 2.0 ereklasse - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
  • za. 17.10 13:30 Sportline 2.0 1ste klasse - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
  • za. 17.10 15:30 PERVOL RUISELEDE B - Promo 3 Dames
  • za. 17.10 15:30 U15 Kadetten jongens - DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN
  • zo. 18.10 10:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - U13 miniemen jongens B
  • di. 20.10 20:00 LE KOK SPORTIEF - De Turtles
  • za. 24.10 11:00 BALTI KORTRIJK - U15 Kadetten jongens
  • za. 24.10 13:00 VC WIVO WINGENE VZW - sportline 2.0 ereklasse
  • za. 24.10 17:00 U17 Scholieren Meisjes - VOLLEY BREDENE (+)
  • za. 24.10 20:30 Promo 3 Dames - VOLLEY TEAM BRUGGE C
  • zo. 25.10 15:00 VBC ST. JORIS B - U13 miniemen meisjes
  • za. 31.10 13:30 U13 miniemen meisjes - BEAPHAR POPERINGE
  • za. 31.10 15:30 U17 Scholieren Meisjes - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
  • za. 07.11 14:30 VC PACKO ZEDELGEM - U13 miniemen jongens B
  • za. 07.11 15:30 U15 Kadetten jongens - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
  • za. 07.11 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B - Promo 3 Dames
  • zo. 08.11 16:30 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - U13 miniemen jongens B
  • ma. 09.11 20:15 Davolo Hoppers - LE KOK SPORTIEF
  • za. 14.11 13:30 U13 miniemen jongens B - OLVA BRUGGE B
  • za. 14.11 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE - Sportline 2.0 1ste klasse
  • za. 14.11 16:00 DAVOLO LOPPEM B - Promo 3 Dames
  • za. 14.11 16:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A - U13 miniemen meisjes
  • za. 14.11 17:30 ROEPOVO POPERINGE B - U15 Kadetten jongens
  • za. 14.11 19:30 U17 Scholieren Meisjes - SARRAKO KORTEMARK
  • zo. 15.11 10:00 MEHONI ZUIENKERKE - sportline 2.0 ereklasse
  • zo. 15.11 13:00 KNACK ROESELARE E - U13 miniemen jongens B
  • di. 17.11 20:15 Extra Time D - LE KOK SPORTIEF
  • za. 21.11 13:30 U13 miniemen meisjes - DAVOLO LOPPEM
  • za. 21.11 13:30 Sportline 2.0 1ste klasse - VC APOLLO KOEKELARE
  • za. 21.11 15:30 sportline 2.0 ereklasse - VC PACKO ZEDELGEM B
  • za. 21.11 15:30 U13 miniemen jongens B - U13 miniemen jongens B
  • za. 21.11 16:00 VC PACKO ZEDELGEM - U15 Kadetten jongens
  • za. 21.11 20:30 Promo 3 Dames - VKT TORHOUT D
  • zo. 22.11 14:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - U17 Scholieren Meisjes
  • di. 24.11 20:00 LE KOK SPORTIEF - Smashing Chicks
  • za. 28.11 13:30 U13 miniemen jongens B - KNACK ROESELARE E
  • za. 28.11 13:30 U13 miniemen meisjes - ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)
  • za. 28.11 15:30 U15 Kadetten jongens - REMBERT TORHOUT HEREN A
  • za. 28.11 16:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - U17 Scholieren Meisjes
  • za. 28.11 20:30 Promo 3 Dames - ELCKERLYC ZWEVEZELE B
  • zo. 29.11 09:00 SARRAKO KORTEMARK - U13 miniemen jongens B
  • zo. 29.11 10:30 SARRAKO KORTEMARK - Sportline 2.0 1ste klasse
  • zo. 29.11 15:00 VBC ST JORIS - sportline 2.0 ereklasse
  • ma. 30.11 20:30 Knock Till You Drop - LE KOK SPORTIEF
  • za. 05.12 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - Sportline 2.0 1ste klasse
  • za. 05.12 13:30 U13 miniemen jongens B - SARRAKO KORTEMARK
  • za. 05.12 15:30 U13 miniemen jongens B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
  • za. 05.12 17:30 U17 Scholieren Meisjes - MEHONI ZUIENKERKE
  • zo. 06.12 13:00 VBC ST. JORIS A (+) - U13 miniemen meisjes
  • zo. 06.12 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP - sportline 2.0 ereklasse
  • zo. 06.12 18:30 VBC ST JORIS A - Promo 3 Dames
  • di. 08.12 20:00 LE KOK SPORTIEF - VKT Tandje Bij
  • za. 12.12 13:00 U13 miniemen jongens A - IZEGEMS VOLLEY TEAM
  • za. 12.12 13:30 U13 miniemen meisjes - MEHONI ZUIENKERKE B (+)
  • za. 12.12 15:30 sportline 2.0 ereklasse - VC WIVO WINGENE VZW
  • za. 12.12 16:30 OLVA BRUGGE B - U13 miniemen jongens B
  • za. 12.12 20:30 Promo 3 Dames - VOSTA STADEN A
  • zo. 13.12 11:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - U13 miniemen jongens B
  • di. 15.12 20:00 LE KOK SPORTIEF - VT Beernem
  • wo. 16.12 18:30 U17 Scholieren Meisjes - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE
  • za. 19.12 17:30 U15 Kadetten jongens - VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
  • ma. 04.01 21:00 Volleyladies Tecyhsoft - LE KOK SPORTIEF
  • za. 09.01 13:30 U13 miniemen jongens B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
  • za. 09.01 13:30 U13 miniemen meisjes - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A
  • za. 09.01 15:30 U13 miniemen jongens B - VC PACKO ZEDELGEM
  • za. 09.01 16:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE - U17 Scholieren Meisjes
  • za. 09.01 20:30 Promo 3 Dames - IZEGEMS VOLLEY TEAM A
  • di. 12.01 20:15 Apollo Koekelare - LE KOK SPORTIEF
  • za. 16.01 11:00 GIDAS GITS (+) - U17 Scholieren Meisjes
  • za. 16.01 14:00 REMBERT TORHOUT HEREN - U13 miniemen jongens B
  • za. 16.01 16:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE - U13 miniemen jongens B
  • zo. 17.01 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP C - U13 miniemen meisjes
  • di. 19.01 20:00 LE KOK SPORTIEF - Extra Time D
  • za. 23.01 20:30 Promo 3 Dames - PERVOL RUISELEDE B
  • zo. 24.01 13:30 U13 miniemen jongens B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
  • zo. 24.01 13:30 U13 miniemen meisjes - RUVO RUDDERVOORDE A
  • zo. 24.01 15:30 U13 miniemen jongens B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
  • ma. 25.01 21:00 De Turtles - LE KOK SPORTIEF
  • za. 30.01 13:00 VC WIVO WINGENE VZW - U13 miniemen meisjes
  • za. 30.01 16:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE - U13 miniemen jongens B
  • za. 30.01 19:30 U17 Scholieren Meisjes - JUMPERS MIDDELKERKE (+)
  • za. 30.01 20:30 Promo 3 Dames - VC WIVO WINGENE VZW C
  • zo. 31.01 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP - U13 miniemen jongens B
  • di. 02.02 20:00 LE KOK SPORTIEF - Davolo Hoppers
  • za. 06.02 13:30 U13 miniemen meisjes - VBC ST. JORIS B
  • za. 13.02 13:30 U13 miniemen jongens B - REMBERT TORHOUT HEREN
  • za. 13.02 13:30 U13 miniemen meisjes - VOLLEY TEAM BRUGGE A
  • za. 13.02 15:30 U13 miniemen jongens B - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
  • za. 13.02 20:30 Promo 3 Dames - BEVO BEOBANK ROESELARE E
  • za. 20.02 13:30 U13 miniemen jongens B - VC PACKO ZEDELGEM
  • za. 20.02 15:30 U13 miniemen jongens B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
  • za. 20.02 20:30 Promo 3 Dames - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B
  • di. 23.02 19:00 Smashing Chicks - LE KOK SPORTIEF
  • za. 27.02 14:00 REMBERT TORHOUT HEREN - U13 miniemen jongens B
  • za. 27.02 14:30 VOLLEY TEAM BRUGGE A - U13 miniemen meisjes
  • za. 27.02 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE C - Promo 3 Dames
  • zo. 28.02 09:00 VOLLEY BREDENE (+) - U17 Scholieren Meisjes
  • zo. 28.02 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP - U13 miniemen jongens B
  • di. 02.03 20:00 LE KOK SPORTIEF - Knock Till You Drop
  • ma. 08.03 20:15 VKT Tandje Bij - Le Kok Sportief
  • za. 13.03 13:30 U13 miniemen meisjes - SLOVO VOLLEY BRUGGE A
  • za. 13.03 15:00 OLVA BRUGGE B - U13 miniemen jongens B
  • za. 13.03 15:30 U13 miniemen jongens B - KNACK ROESELARE E
  • za. 13.03 20:30 Promo 3 Dames - DAVOLO LOPPEM B
  • zo. 14.03 11:00 SARRAKO KORTEMARK - U17 Scholieren Meisjes
  • di. 16.03 20:15 VT Beernem - Le Kok Sportief
  • zo. 21.03 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE E - Promo 3 Dames
  • di. 23.03 20:00 Le Kok Sportief - Volleyladies Techsoft
  • za. 27.03 09:00 DAVOLO LOPPEM - U13 miniemen meisjes
  • za. 27.03 13:15 U17 Scholieren Meisjes - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
  • za. 27.03 13:30 U13 miniemen jongens B - U13 miniemen jongens B
  • zo. 28.03 15:00 VKT TORHOUT D - Promo 3 Dames
  • di. 30.03 20:00 Le Kok Sportief - Apollo Koekelare
  • za. 10.04 11:00 U17 Scholieren Meisjes - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
  • za. 10.04 13:00 KNACK ROESELARE E - U13 miniemen jongens B
  • za. 10.04 15:30 U13 miniemen jongens B - SARRAKO KORTEMARK
  • za. 10.04 16:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE B - Promo 3 Dames
  • zo. 11.04 11:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE (+) - U13 miniemen meisjes
  • za. 17.04 13:30 U13 miniemen meisjes - VBC ST. JORIS A (+)
  • za. 17.04 20:30 Promo 3 Dames - VBC ST JORIS A
  • zo. 18.04 09:00 SARRAKO KORTEMARK - U13 miniemen jongens B
  • zo. 18.04 10:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT - U13 miniemen jongens B
  • zo. 18.04 16:00 MEHONI ZUIENKERKE - U17 Scholieren Meisjes
  • di. 20.04 20:15 Extra Time D - Le Kok Sportief
  • za. 24.04 09:00 MEHONI ZUIENKERKE B (+) - U13 miniemen meisjes
  • za. 24.04 11:00 HERMES REKKENSHOP OOSTENDE - U17 Scholieren Meisjes
  • za. 24.04 13:30 U13 miniemen jongens B - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
  • za. 24.04 15:30 U13 miniemen jongens B - OLVA BRUGGE B
  • za. 24.04 18:30 VOSTA STADEN A - Promo 3 Dames
  • di. 27.04 20:00 Le Kok Sportief - De Turtles
  • ma. 03.05 20:15 Davolo Hoppers - Le Kok Sportief