VOLLEY DE HAAN

Menu

Kalender

  • vr. 09.12 20:00 Dames promo 4 - Packo Zedelgem C
  • za. 10.12 09:00 Decospan Menen - U15 kadetten jongens provinciaal
  • za. 10.12 09:00 Apollo Koekelare - Sportline 2.0 1ste klasse
  • za. 10.12 10:00 Volley Team Koksijde - U13 miniemen meisjes C
  • za. 10.12 11:00 Davolo Loppem - U13 miniemen meisjes A
  • za. 10.12 14:00 VC Lendelede B - U15 kadetten jongens regionaal
  • za. 10.12 20:30 Dames promo 2 - VT Brugge A
  • zo. 11.12 13:00 VC Sint Joris A - U15 kadetten meisjes
  • zo. 11.12 13:30 Venus Oostkamp A - U13 miniemen meisjes B
  • di. 13.12 20:00 Zwevie - Le Kok Sportief
  • vr. 16.12 18:30 U15 kadetten jongens regionaal - Olva Brugge A
  • za. 17.12 10:45 VT Diksmuide - Sportline 2.0 1ste klasse
  • za. 17.12 14:00 Knack Roeselare - U13 miniemen jongens
  • za. 17.12 14:00 U15 kadetten jongens regionaal - Knack Roeselare
  • za. 17.12 15:30 U13 miniemen meisjes A - Apollo Koekelare
  • za. 17.12 20:30 Vlamvo Vlamertinge B - Dames promo 2
  • za. 17.12 13:30 U13 miniemen meisjes B - Davolo Loppem
  • zo. 18.12 13:30 Marke/webis - U15 kadetten jongens provinciaal
  • di. 20.12 20:15 Le Kok Sportief - Koekedames
  • za. 07.01 13:30 U15 kadetten jongens provinciaal - Marke/webis
  • za. 07.01 15:30 U15 kadetten jongens regionaal - Packo Zedelgem
  • za. 07.01 15:30 U13 miniemen meisjes B - U13 miniemen meisjes B
  • za. 07.01 15:30 U13 miniemen meisjes A - U13 miniemen meisjes A
  • za. 07.01 17:30 U15 kadetten meisjes - VT Damme
  • zo. 08.01 11:00 Volley Bredene A - U13 miniemen meisjes C
  • zo. 08.01 15:30 VT Brugge D - Dames promo 4
  • za. 14.01 10:00 VC Lichtervelde B - U13 miniemen meisjes A
  • za. 14.01 11:30 Vosta Staden A - U13 miniemen meisjes B
  • za. 14.01 13:00 Knack Roeselare B - U15 kadetten jongens provinciaal
  • za. 14.01 14:00 Mehoni Zuienkerke B - U15 kadetten meisjes
  • za. 14.01 15:30 U13 miniemen meisjes C - Mehoni Zuienkerke
  • za. 14.01 17:00 Dames promo 4 - Jumpers Middelkerke B
  • za. 14.01 20:00 Davolo Loppem A - Dames promo 2
  • za. 21.01 16:00 Packo Zedelgem C - Dames promo 4
  • za. 28.01 13:30 U15 kadetten jongens regionaal - VC Lendelede B
  • za. 28.01 20:30 Dames promo 2 - VKT Torhout C
  • za. 11.02 16:00 Elckerlyc Zwevezele B - Dames promo 2
  • za. 18.02 20:30 Dames promo 2 - VT Brugge C
  • vr. 24.02 20:30 Davolo Loppem A - Dames promo 2