VOLLEY DE HAAN

Menu

Kalender

  • za. 17.11 14:00 PERVOL RUISELEDE - U13 miniemen jongens A
  • za. 17.11 17:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B - 2e Provinciaal Dames
  • za. 17.11 17:15 V.T. LICHTERVELDE A - U13 miniemen meisjes
  • za. 17.11 17:30 U13 miniemen jongens B - VOLLEY TEAM KOKSIJDE
  • zo. 18.11 09:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW - Sportline 2.0 1ste klasse
  • zo. 18.11 10:30 VKt TORHOUT A - U15 Kadetten meisjes
  • di. 20.11 20:00 LE KOK SPORTIEF - EXTRA-TIME D
  • vr. 23.11 18:45 U15 Kadetten meisjes - Hermes Oostende (beker)
  • za. 24.11 13:00 U13 miniemen jongens B - OLVA BRUGGE
  • za. 24.11 14:30 VC PACKO ZEDELGEM - U13 miniemen jongens A
  • za. 24.11 15:00 Sportline 2.0 1ste klasse - VOLLEY TEAM BRUGGE
  • di. 27.11 20:00 LE KOK SPORTIEF - APOLLO KOEKELARE
  • za. 01.12 14:00 PERVOL RUISELEDE - U13 miniemen jongens B
  • za. 01.12 14:00 REMBERT TORHOUT HEREN D - U13 miniemen jongens A
  • za. 01.12 14:00 PERVOL RUISELEDE - Sportline 2.0 1ste klasse
  • za. 01.12 17:00 U13 miniemen meisjes - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A
  • za. 01.12 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A - U15 Kadetten meisjes
  • za. 01.12 19:00 GIDAS GITS - 2e Provinciaal Dames
  • ma. 03.12 21:00 KNOCK TILL YOU DROP - LE KOK SPORTIEF
  • za. 08.12 13:00 U13 miniemen meisjes - ELCKERLYC ZWEVEZELE B
  • za. 08.12 13:00 U13 miniemen jongens B - REMBERT TORHOUT HEREN D
  • za. 08.12 15:00 U13 miniemen jongens A - VOLLEY TEAM KORTRIJK B (VTK)
  • za. 08.12 17:00 VOLLEY TEAM KOKSIJDE A - U15 Kadetten meisjes
  • za. 08.12 20:30 2e Provinciaal Dames - VC WIVO WINGENE VZW B
  • di. 11.12 20:00 LE KOK SPORTIEF - VKT TANDJE BIJ
  • za. 15.12 15:00 VC WIVO WINGENE VZW B - U13 miniemen meisjes
  • za. 15.12 19:30 VOLARE ROESELARE - 2e Provinciaal Dames
  • zo. 16.12 09:00 SARRAKO KORTEMARK (+) - U13 miniemen jongens A
  • ma. 17.12 20:15 DAVOLO HOPPERS - LE KOK SPORTIEF
  • za. 22.12 13:00 U13 miniemen jongens B - VC DE BEERLANDERS BEERNEM
  • za. 22.12 15:00 U13 miniemen jongens A - OLVA BRUGGE
  • za. 22.12 20:30 VOLLEY TEAM BRUGGE B - 2e Provinciaal Dames
  • zo. 23.12 13:30 VBC ST. JORIS A - U13 miniemen meisjes
  • di. 08.01 20:00 LE KOK SPORTIEF - VOLLEYLADIES TECHSOFT
  • za. 12.01 13:00 U13 miniemen meisjes - HERMES VOLLEY OOSTENDE B
  • za. 12.01 13:00 U13 miniemen jongens B - VOLLEY TEAM KORTRIJK B (VTK)
  • za. 12.01 15:00 U13 miniemen jongens A - VC DE BEERLANDERS BEERNEM
  • za. 12.01 20:30 2e Provinciaal Dames - VOLLEY BREDENE A
  • zo. 13.01 10:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE A - U15 Kadetten meisjes
  • di. 15.01 20:15 ARTURO BEERNEM - LE KOK SPORTIEF
  • za. 19.01 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE A - U13 miniemen meisjes
  • za. 19.01 14:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - U13 miniemen jongens A
  • za. 19.01 20:30 VKt TORHOUT C - 2e Provinciaal Dames
  • zo. 20.01 09:00 SARRAKO KORTEMARK (+) - U13 miniemen jongens B
  • zo. 20.01 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE - U15 Kadetten meisjes
  • di. 22.01 19:00 SLOVO PILLEN 3 - LE KOK SPORTIEF
  • za. 26.01 13:00 U13 miniemen meisjes - VOSTA STADEN
  • za. 26.01 13:00 U13 miniemen jongens B - HERMES VOLLEY OOSTENDE
  • za. 26.01 15:00 U13 miniemen jongens A - VC PACKO ZEDELGEM A
  • za. 26.01 17:00 U15 Kadetten meisjes - VKt TORHOUT A
  • za. 26.01 20:30 2e Provinciaal Dames - RUVO RUDDERVOORDE A
  • di. 29.01 20:00 LE KOK SPORTIEF - EXTRA-TIME D
  • za. 02.02 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE - U13 miniemen jongens A
  • za. 02.02 13:00 U13 miniemen meisjes - VC APOLLO KOEKELARE B
  • za. 02.02 14:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - U13 miniemen jongens B
  • za. 02.02 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A - U15 Kadetten meisjes
  • za. 02.02 20:30 2e Provinciaal Dames - V.T. LICHTERVELDE A
  • di. 05.02 20:00 LE KOK SPORTIEF - DE TURTLES
  • za. 09.02 14:00 U15 Kadetten meisjes - ELCKERLYC ZWEVEZELE A
  • za. 09.02 16:30 OLVA BRUGGE - U13 miniemen jongens B
  • ma. 11.02 21:00 KNOCK TILL YOU DROP - LE KOK SPORTIEF
  • za. 16.02 13:00 U13 miniemen meisjes - VC PACKO ZEDELGEM A
  • za. 16.02 15:00 U13 miniemen jongens A - VOLLEY TEAM KOKSIJDE
  • za. 16.02 17:00 U15 Kadetten meisjes - VOLLEY TEAM KOKSIJDE A
  • za. 16.02 20:30 2e Provinciaal Dames - VOSTA STADEN
  • di. 19.02 20:00 LE KOK SPORTIEF - APOLLO KOEKELARE
  • za. 23.02 09:00 BEVO BEOBANK ROESELARE D - U13 miniemen meisjes
  • za. 23.02 11:00 VC PACKO ZEDELGEM A - U13 miniemen jongens B
  • za. 23.02 17:00 U15 Kadetten meisjes - ELCKERLYC ZWEVEZELE A
  • za. 23.02 20:30 2e Provinciaal Dames - IZEGEMS VOLLEY TEAM
  • wo. 27.02 17:30 U13 miniemen jongens B - U13 miniemen jongens A
  • wo. 27.02 17:30 U13 miniemen jongens B - U13 miniemen jongens A
  • za. 09.03 13:00 U13 miniemen jongens A - PERVOL RUISELEDE
  • za. 09.03 16:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE - U13 miniemen jongens B
  • ma. 11.03 20:15 DAVOLO HOPPERS - LE KOK SPORTIEF
  • za. 16.03 13:00 U13 miniemen meisjes - V.T. LICHTERVELDE A
  • za. 16.03 17:00 U15 Kadetten meisjes - VOLLEY TEAM BRUGGE
  • za. 16.03 20:30 2e Provinciaal Dames - HERMES VOLLEY OOSTENDE B
  • di. 19.03 20:00 LE KOK SPORTIEF - VKT TANDJE BIJ
  • za. 23.03 13:00 U13 miniemen jongens B - PERVOL RUISELEDE
  • za. 23.03 14:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A - U13 miniemen meisjes
  • za. 23.03 15:00 U13 miniemen jongens A - REMBERT TORHOUT HEREN D
  • za. 23.03 20:30 2e Provinciaal Dames - GIDAS GITS
  • zo. 24.03 10:30 VKt TORHOUT A - U15 Kadetten meisjes
  • di. 26.03 20:15 ARTURO BEERNEM - LE KOK SPORTIEF
  • za. 30.03 09:00 ELCKERLYC ZWEVEZELE B - U13 miniemen meisjes
  • za. 30.03 13:00 U15 Kadetten meisjes - SLOVO VOLLEY BRUGGE A
  • za. 30.03 14:00 REMBERT TORHOUT HEREN D - U13 miniemen jongens B
  • za. 30.03 17:00 VC WIVO WINGENE VZW B - 2e Provinciaal Dames
  • zo. 31.03 09:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK B (VTK) - U13 miniemen jongens A
  • di. 02.04 20:00 LE KOK SPORTIEF - VOLLEYLADIES TECHSOFT
  • za. 06.04 13:00 U13 miniemen meisjes - VC WIVO WINGENE VZW B
  • za. 06.04 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE A - U15 Kadetten meisjes
  • za. 06.04 15:00 U13 miniemen jongens A - SARRAKO KORTEMARK (+)
  • za. 06.04 20:30 2e Provinciaal Dames - VOLARE ROESELARE
  • za. 13.04 16:30 OLVA BRUGGE - U13 miniemen jongens A
  • za. 13.04 18:30 VC DE BEERLANDERS BEERNEM - U13 miniemen jongens B
  • di. 30.04 20:00 SLOVO PILLEN 3 - LE KOK SPORTIEF