VOLLEY DE HAAN

Menu

Uitslagen

  • di. 03.05 Slovo Brugge 3 - Le Kok Sportief 3-1 : 17-25 , 25-13 , 25-22 , 25-23
  • di. 26.04 Le Kok Sportief - Extra Time 0-3 : 23-25 , 16-25 , 9-25
  • zo. 24.04 Knack Roeselare C - U13 miniemen jongens A 0-4 : 19-25 , 19-25 , 18-25 , 7-25
  • za. 23.04 Promo 3 Dames - VT Gullegem B 0-3 : 15-25 , 24-26 , 20-25
  • za. 23.04 U15 Kadetten jongens - Volley Oudenburg-Gistel 4-0 : 25-9 , 25-7 , 25-0 , 25-6
  • za. 23.04 Vosta Staden A - U13 miniemen meisjes 1-3 : 21-25 , 15-25 , 25-21 , 24-26
  • di. 19.04 Le Kok Sportief - Smashing Chicks Brugge 0-3 : 18-25 , 23-25 , 19-25
  • zo. 10.04 Promo 3 Dames - Balti Kortrijk A 2-3 : 15-25 , 22-25 , 25-19 , 25-23 , 6-15 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.04 U13 miniemen meisjes - VZW Volley Venus Oostkamp D 4-0 : 25-13 , 25-21 , 26-24 , 25-19 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.04 U17 Scholieren Meisjes - VC PACKO ZEDELGEM 1-3 : 23-25 , 24-26 , 14-25 , 25-22
  • za. 09.04 VC PACKO ZEDELGEM - U13 miniemen jongens A 0-4 : 13-25 , 18-25 , 14-25 , 18-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.04 Izegems Volley Team - U15 Kadetten jongens 0-4 : 12-25 , 14-25 , 19-25 , 20-25
  • za. 09.04 VT Damme VZW - Sportline 2.B Ereklasse 6-2
  • vr. 08.04 Volley Team Brugge C - Promo 3 Dames 2-3 : 26-24 , 26-24 , 19-25 , 22-25 , 10-15
  • za. 02.04 Promo 3 Dames - VBC ST. JORIS A 3-1 : 25-15 , 18-25 , 25-17 , 25-17
  • za. 02.04 U15 Kadetten jongens - Volley Team Diksmuide 4-0
  • za. 02.04 Sportline 2.B Ereklasse - VC Apollo Koekelare B 5-3
  • za. 02.04 Sportline 2.0 Ereklasse - SLOVO BRUGGE B 3-5
  • za. 02.04 U13 miniemen jongens A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT (+) 3-1
  • za. 02.04 RUVO RUDDERVOORDE A - U13 miniemen meisjes 1-3
  • wo. 30.03 U17 Scholieren Meisjes - Jumpers Middelkerke (+) 0-4 : 20-25 , 5-25 , 21-25 , 17-25
  • di. 29.03 Le Kok Sportief - VK Tandje Bij 0-3 : 16-25 , 15-25 , 23-25
  • zo. 27.03 VZW Volley Venus Oostkamp - U15 Kadetten jongens 0-4 : 10-25 , 16-25 , 13-25 , 15-25
  • za. 26.03 U15 Kadetten jongens - Olva Brugge 2-3 : 25-22 , 25-22 , 16-25 , 23-25 , 19-21
  • za. 26.03 U13 miniemen meisjes - Davolo Loppem 4-0 (forfait)
  • zo. 20.03 Davolo Loppem - Promo 3 Dames 1-3 : 25-20 , 11-25 , 20-25 , 22-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 20.03 VV OOSTKAMP A - Sportline 2.0 Ereklasse 4-4
  • zo. 20.03 VBC ST. JORIS A - U13 miniemen meisjes 1-3 : 17-25 , 23-25 , 25-22 , 15-25
  • zo. 20.03 VBC ST. JORIS - Sportline 2.B Ereklasse 7-1
  • za. 19.03 Promo 3 Dames - Davolo Loppem 3-1 : 25-16 , 25-21 , 19-25 , 25-19
  • za. 19.03 Knack Roeselare B - U15 Kadetten jongens 2-3
  • za. 19.03 Hermes Rekkenshop Oostende A - U17 Scholieren Meisjes 4-0 : 26-24 , 25-14 , 25-16 , 25-11
  • wo. 16.03 Volley Team Diksmuide - U15 Kadetten jongens 3-1 : 25-17 , 25-19 , 25-22 , 19-25
  • di. 15.03 Le Kok Sportief - Knock Till You Drop 3-2 : 23-25 , 13-25 , 25-19 , 25-23 , 17-15
  • zo. 13.03 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A - U17 Scholieren Meisjes 2-3 : 18-25 , 25-12 , 25-22 , 20-25 , 5-15
  • zo. 13.03 Balti Kortrijk B - Promo 3 Dames 0-3 : 14-25 , 18-25 , 21-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 13.03 Volley Bredene - Sportline 2.0 Ereklasse 7-1
  • za. 12.03 U13 miniemen meisjes - VZW Volley Venus Oostkamp C 4-0 (forfait)
  • za. 12.03 SLOVO BRUGGE A - Sportline 2.B Ereklasse 3-5
  • za. 12.03 U13 miniemen jongens A - Olva Brugge B 3-1 : 25-11 , 25-22 , 25-13 , 24-26
  • wo. 09.03 Davolo Loppem - U17 Scholieren Meisjes 4-0 : 25-11 , 25-21 , 25-19 , 25-17
  • zo. 06.03 Volley Team Brugge B - U17 Scholieren Meisjes 3-2 : 19-25 , 25-14 , 25-19 , 24-26 , 15-12
  • za. 05.03 Sportline 2.B Ereklasse - VV OOSTKAMP 7-1
  • za. 05.03 Sportline 2.0 Ereklasse - Hermes Oostende 5-3
  • za. 26.02 Promo 3 Dames - RUVO RUDDERVOORDE B 3-2 : 27-29 , 27-25 , 25-19 , 15-25 , 15-6 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 26.02 Sportline 2.B Ereklasse - SLOVO BRUGGE A 5-3
  • di. 22.02 Beerlanders Beernem - Le Kok Sportief 3-1 : 25-18 , 22-25 , 25-14 , 25-18
  • za. 19.02 Bidavo Bissegem C - Promo 3 Dames 0-3 : 21-25 , 17-25 , 23-25
  • za. 19.02 Volley Team Brugge B - U13 miniemen meisjes 0-3 : 10-25 , 16-25 , 8-25
  • za. 19.02 Sportline 2.B Ereklasse - VT Damme VZW 5-3
  • za. 19.02 U13 miniemen jongens A - Knack Roeselare C 3 - 1 : 25-17 , 25-20 , 11-25 , 28-26
  • za. 19.02 U17 Scholieren Meisjes - Volley Oudenburg-Gistel (+) 4 - 0 : 25-9 , 25-19 , 25-10 , 25-16
  • di. 15.02 Le Kok Sportief - Tievolley Tielt
  • za. 12.02 Promo 3 Dames - ELCKERLYC ZWEVEZELE B 3 - 0 : 25-15 , 25-17 , 25-17
  • za. 12.02 U13 miniemen meisjes - Volley Team Koksijde A 3 - 1
  • za. 12.02 Slovo Volley Brugge - U17 Scholieren Meisjes 3-2
  • za. 12.02 SLOVO BRUGGE B - Sportline 2.0 Ereklasse 5-3
  • za. 12.02 U15 Kadetten jongens - VC PACKO ZEDELGEM 1 - 3
  • za. 12.02 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT (+) - U13 miniemen jongens A 1 - 3
  • za. 12.02 VC Apollo Koekelare B - Sportline 2.B Ereklasse 6-2
  • di. 08.02 Le Kok Sportief - Davolo Hoppers Loppem 0-3 : 17-25 , 12-25 , 16-25
  • zo. 06.02 VV OOSTKAMP - Sportline 2.B Ereklasse 3-5
  • zo. 06.02 Hermes Oostende - Sportline 2.0 Ereklasse 1-7
  • za. 05.02 VC PACKO ZEDELGEM - U17 Scholieren Meisjes 3-2
  • za. 05.02 Volley Oudenburg-Gistel (uitgesteld) - U15 Kadetten jongens 0-4
  • za. 05.02 DVM MOORSELE TEAM AZUR A - Promo 3 Dames 0 - 3 : 16 - 25 , 19 - 25 , 21-25
  • za. 05.02 U13 miniemen jongens A - Olva Brugge 0-3 : 17-25 , 24-26 , 20-25
  • za. 29.01 U13 miniemen meisjes - Gidas Gits A
  • za. 29.01 Sportline 2.B Ereklasse - VBC ST. JORIS
  • za. 29.01 Olva Brugge B - U13 miniemen jongens A
  • za. 29.01 Sportline 2.0 Ereklasse - VV OOSTKAMP A
  • di. 25.01 Le Kok Sportief - Slovo Brugge 3 2-3 : 25-16 , 17-25 , 25-16 , 19-25 , 10-15
  • za. 22.01 Sportline 2.0 Ereklasse - Volley Bredene
  • za. 22.01 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - U13 miniemen meisjes
  • di. 18.01 Le Kok Sportief - VK Tandje Bij Uitgesteld wegens Corona!
  • za. 15.01 U13 miniemen meisjes - VKt Torhout B
  • za. 15.01 U15 Kadetten jongens - Izegems Volley Team
  • za. 15.01 U13 miniemen jongens A - VC PACKO ZEDELGEM
  • za. 15.01 Hermes Rekkenshop Oostende B - U17 Scholieren Meisjes 0-4
  • di. 11.01 Extra Time - Le Kok Sportief 3 - 2 : 23-25 , 20-25 , 25-23 , 26 - 24 , 15-4
  • za. 08.01 U15 Kadetten jongens - Knack Roeselare B 4-0
  • za. 08.01 U17 Scholieren Meisjes - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A 2-3
  • za. 08.01 Volley Team Diksmuide - U17 Scholieren Meisjes
  • di. 21.12 Le Kok Sportief - Smashing Chicks Brugge
  • di. 21.12 Volley Oudenburg-Gistel (+) - U17 Scholieren Meisjes 0-4
  • zo. 19.12 U13 miniemen meisjes - Venus Oostkamp (beker) 0-3
  • zo. 19.12 VC Jong Kuurne - U15 Kadetten jongens 3-1
  • za. 18.12 Sportline 2.B Ereklasse - VBC ST. JORIS 4-4
  • za. 18.12 SLOVO VOLLEY BRUGGE A - Promo 3 Dames 1 - 3 : 21-25 , 25-21 , 16-25 , 16-25
  • ma. 13.12 Knock Till You Drop - Le Kok Sportief Uitgesteld wegens Corona!
  • zo. 12.12 VZW Volley Venus Oostkamp C - U13 miniemen meisjes 0-4 : 14-25 , 12-25 , 14-25 , 10-25
  • zo. 12.12 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B - Sportline 2.B Ereklasse 2-6 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.12 Promo 3 Dames - Balti Kortrijk B 3-1 : 25-22 , 24-26 , 25-19 , 25-13 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.12 Sportline 2.0 Ereklasse - SLOVO VOLLEY BRUGGE A 0-8 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 07.12 Le Kok Sportief - Beerlanders Beernem 0-3 : 25-27 , 16-25 , 16-25
  • za. 04.12 Promo 3 Dames - Volley Team Brugge C 3-0 : 25-17 , 25-23 , 25-20 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 04.12 U15 Kadetten jongens - VZW Volley Venus Oostkamp 4-0 : 25-14 , 25-19 , 25-17 , 25-7 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 04.12 Davolo Loppem - U13 miniemen meisjes 1-3 : 25-20 , 7-25 , 21-25 , 18-25
  • ma. 29.11 Tievolley Tielt - Le Kok Sportief Uitgesteld wegens Corona!
  • zo. 28.11 VZW Volley Venus Oostkamp A - Sportline 2.0 Ereklasse 0-8
  • zo. 28.11 VBC ST. JORIS A - Promo 3 Dames 1-3 : 16-25 , 21-25 , 25-18 , 18-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 27.11 U17 Scholieren Meisjes - Hermes Rekkenshop Oostende A 0-4 : 19-25 , 15-25 , 19-25 , 17-25
  • za. 27.11 Volley Team Koksijde A - U13 miniemen meisjes 1-3 : 20-25 , 22-25 , 25-16 , 13-25
  • za. 27.11 Sportline 2.B Ereklasse - VC Wivo Wingene VZW 7-1
  • za. 27.11 U13 miniemen jongens A - Olva Brugge B 4-0 : 25-12 , 25-12 , 25-12 , 25-7
  • za. 27.11 VC PACKO ZEDELGEM - U15 Kadetten jongens 1-3 : 15-25 , 25-22 , 22-25 , 18-25
  • ma. 22.11 Davolo Hoppers Loppem - Le Kok Sportief 3-1 : 17-25 , 25-8 , 25-17 , 25-20
  • zo. 21.11 Knack Roeselare C - U13 miniemen jongens A 0-4 : 19-25 , 11-25 , 17-25 , 13-25
  • za. 20.11 VKt Torhout B - U13 miniemen meisjes 4-0 : 28-26 , 25-22 , 25-23 , 25-20
  • za. 20.11 Olva Brugge - U15 Kadetten jongens 1-3 : 25-15 , 18-25 , 19-25 , 17-25
  • za. 13.11 U17 Scholieren Meisjes - Davolo Loppem 3-1 : 25-21 , 25-19 , 25-22 , 15-25
  • za. 13.11 VT Gullegem B - Promo 3 Dames 1-3 : 16-25 , 25-20 , 18-25 , 19-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 13.11 U15 Kadetten jongens - Volley Team Diksmuide 2-3 : 25-11 , 22-25 , 25-10 , 22-25 , 12-15
  • za. 13.11 U13 miniemen meisjes - Vosta Staden A 4-0 : 25-17 , 25-16 , 25-19 , 25-13
  • za. 13.11 U13 miniemen jongens A - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT (+) 2-3 : 21-25 , 21-25 , 25-19 , 25-16 , 15-17
  • za. 13.11 Sportline 2.0 Ereklasse - Rembert Torhout Heren A 2-6
  • ma. 08.11 Slovo Brugge 3 - Le Kok Sportief 3-1 : 25-20 , 27-25 , 22-25 , 25-15
  • za. 06.11 U17 Scholieren Meisjes - Bidavo Bissegem (beker) 0-3 : 6-25 , 8-25 , 14-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 30.10 Volley Team Diksmuide - U13 miniemen meisjes 0-3 : 16-25 , 21-25 , 25-27
  • za. 23.10 Promo 3 Dames - Bidavo Bissegem C 3-0 : 25-12 , 25-14 , 25-18
  • za. 23.10 U13 miniemen meisjes - Volley Team Brugge B 3-1 : 25-15 , 25-18 , 25-15 , 20-25
  • za. 23.10 Knack Roeselare B - U15 Kadetten jongens 0-4 : 23-25 , 23-25 , 20-25 , 15-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 23.10 U17 Scholieren Meisjes - Volley Team Diksmuide 4-0 : 25-19 , 25-19 , 27-25 , 25-9
  • za. 23.10 VC PACKO ZEDELGEM - U13 miniemen jongens A 0-4 : 8-25 , 15-25 , 20-25 , 15-25
  • za. 23.10 BEVO BEOBANK ROESELARE A - Sportline 2.0 Ereklasse 3-5
  • di. 19.10 Le Kok Sportief - Extra Time 0-3 : 14-25 , 14-25 , 13-25
  • zo. 17.10 VZW Volley Venus Oostkamp D - U13 miniemen meisjes 1-3 : 30-28 , 17-25 , 19-25 , 9-25
  • za. 16.10 Promo 3 Dames - SLOVO VOLLEY BRUGGE A 3-0 : 25-17 , 25-20 , 25-12 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.10 U15 Kadetten jongens - Volley Oudenburg-Gistel 4-0 : 25-3 , 25-11 , 25-13 , 25-14 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.10 VC Wivo Wingene VZW - Sportline 2.B Ereklasse 0-8 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.10 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT (+) - U13 miniemen jongens A 4-0 : 25-22 , 25-14 , 25-21 , 25-12
  • ma. 11.10 VK Tandje Bij Torhout - Le Kok Sportief 3-0 : 25-17 , 25-8 , 25-16 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 10.10 VBC ST. JORIS - Sportline 2.B Ereklasse 4-4
  • zo. 10.10 Balti Kortrijk A - Promo 3 Dames 1-3 : 26-24 , 18-25 , 21-25 , 19-25
  • za. 09.10 Jumpers Middelkerke (+) - U17 Scholieren Meisjes 3-0 (ff)
  • za. 09.10 Olva Brugge B - U13 miniemen jongens A 0-4 : 18-25 , 16-25 , 18-25 , 12-25
  • za. 09.10 Sportline 2.0 Ereklasse - VZW Volley Venus Oostkamp A 2-6 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.10 U13 miniemen meisjes - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 0-4 : 14-25 , 18-25 , 20-25 , 23-25
  • za. 09.10 Izegems Volley Team - U15 Kadetten jongens 0-4 : 18-25 , 13-25 , 15-25 , 13-25
  • di. 05.10 Smashing Chicks Brugge - Le Kok Sportief 1-3 : 21-25 , 21-25 , 25-17 , 20-25
  • zo. 03.10 VZW Volley Venus Oostkamp - U15 Kadetten jongens 0-4 : 10-25 , 22-25 , 6-25 , 16-25
  • za. 02.10 Promo 3 Dames - DVM MOORSELE TEAM AZUR A 3-0 : 25-16 , 25-20 , 25-18
  • za. 02.10 Rembert Torhout Heren A - Sportline 2.0 Ereklasse 2-6
  • za. 02.10 Sportline 2.B Ereklasse - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B 4-4 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 02.10 U17 Scholieren Meisjes - Hermes Rekkenshop Oostende B 4-0 : 25-16 , 25-16 , 25-9 , 25-18
  • za. 02.10 Gidas Gits A - U13 miniemen meisjes 1-3 : 23-25 , 25-20 , 23-25 , 23-25
  • di. 28.09 Le Kok Sportief - Knock Till You Drop 3-1 : 25-14 , 14-25 , 25-19 , 25-18
  • za. 25.09 RUVO RUDDERVOORDE B - Promo 3 Dames 0-3 : 20-25 , 19-25 , 17-25
  • za. 25.09 U17 Scholieren Meisjes - Volley Team Brugge B 4-0 : 25-17 , 25-18 , 25-16 , 25-23
  • za. 25.09 U15 Kadetten jongens - VC PACKO ZEDELGEM 4-0 : 25-9 , 25-16 , 25-15 , 25-17
  • za. 25.09 U13 miniemen meisjes - RUVO RUDDERVOORDE A 4-0 : 25-17 , 25-18 , 25-16 , 25-23
  • za. 25.09 U13 miniemen jongens A - Knack Roeselare C 4-0 : 25-15 , 25-19 , 25-23 , 25-9
  • za. 25.09 SLOVO VOLLEY BRUGGE A - Sportline 2.0 Ereklasse 8-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 25.09 Sportline 2.B Ereklasse - VZW Volley Venus Oostkamp A 8-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 21.09 Beerlanders Beernem - Le Kok Sportief 1-3 : 25-17 , 17-25 , 21-25 , 27-29
  • za. 18.09 ELCKERLYC ZWEVEZELE B - Promo 3 Dames 1-3 : 27-25 , 21-25 , 18-25 , 14-25
  • za. 18.09 U15 Kadetten jongens - Olva Brugge 4-0 : 25-17 , 25-11 , 25-21 , 25-16
  • za. 18.09 U13 miniemen meisjes - VBC ST. JORIS A 0-4 : 20-25 , 15-25 , 13-25 , 17-25
  • za. 18.09 U13 miniemen jongens A - VC PACKO ZEDELGEM 4-0 : 25-7 , 25-6 , 25-16 , 25-11
  • za. 18.09 Sportline 2.0 Ereklasse - BEVO BEOBANK ROESELARE A 5-3
  • za. 18.09 U17 Scholieren Meisjes - Slovo Volley Brugge 1-3 : 17-25 , 25-12 , 11-25 , 19-25
  • di. 14.09 Le Kok Sportief - Davolo Hoppers 3-0 : 25-19 , 28-26 , 25-13
  • za. 11.09 Promo 3 Dames - Pervol Ruiselede (promo 2) 0-3 : 21-25 , 20-25 , 23-25
  • di. 07.09 Le Kok Sportief - Tievolley Tielt 1-3 : 15-25 , 18-25 , 11-25
  • za. 04.09 Promo 3 Dames - Balti Kortrijk A P3 3-2 : 25-21 , 18-25 , 24-26 , 25-18 , 15-7