VOLLEY DE HAAN

Menu

Uitslagen

  • zo. 19.01 DAMESVOLLEY WAREGEM C - U11 preminiemen 2-3 : 25-23 , 26-28 , 17-25 , 25-20 , 14-16 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 18.01 RUVO RUDDERVOORDE A - 2e Provinciaal Dames 3-0 : 25-13 , 25-13 , 25-12
  • za. 18.01 Sportline 2.B Ereklasse - REMBERT TORHOUT HEREN 0-8
  • za. 18.01 U17 Scholieren Meisjes - VC PACKO ZEDELGEM B 3-2 : 25-13 , 25-11 , 16-25 , 19-25 , 15-6 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 18.01 U13 miniemen jongens B - OLVA BRUGGE B 3-1 : 25-12 , 25-23 , 21-25 , 25-11 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 18.01 U13 miniemen jongens A - OLVA BRUGGE A 0-3 : 21-25 , 14-25 , 22-25
  • za. 18.01 U15 Kadetten meisjes - SARRAKO KORTEMARK 3-0 : 25-17 , 25-10 , 25-20
  • ma. 13.01 MEHONI ZUIENKERKE D - LE KOK SPORTIEF 3-1 : 25-15 , 25-21 , 24-26 , 25-21 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.01 U17 Scholieren Meisjes - VOLLEY TEAM BRUGGE 3-0 : 25-21 , 25-21 , 25-15 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.01 U11 preminiemen - VC PACKO ZEDELGEM B 3-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.01 U15 Kadetten meisjes - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL 3-0 : 25-12 , 25-23 , 25-10 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.01 VC PACKO ZEDELGEM B - U13 miniemen jongens B 0-3 : 18-25 , 22-25 , 20-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.01 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - U13 miniemen jongens A 3-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.01 VC APOLLO KOEKELARE - Sportline 2.B Ereklasse 6-2 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 07.01 LE KOK SPORTIEF - SARRAKO KORTEMARK 2-3 : 18-25 , 25-21 , 20-25 , 25-19 , 11-15 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.12 V.T. LICHTERVELDE A - 2e Provinciaal Dames 3-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.12 U13 miniemen jongens B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL 3-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.12 U17 Scholieren Meisjes - VOLLEY TEAM KOKSIJDE 1-3 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.12 Sportline 2.0 1ste klasse - VC APOLLO KOEKELARE 5-3 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.12 U15 Kadetten meisjes - SLOVO VOLLEY BRUGGE 1-3 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 17.12 DOLLE GRIETEN - LE KOK SPORTIEF 3-2 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 14.12 2e Provinciaal Dames - VC PACKO ZEDELGEM B
  • za. 14.12 U11 preminiemen - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
  • za. 14.12 VOLLEY TEAM BRUGGE - Sportline 2.B Ereklasse
  • za. 14.12 U13 miniemen jongens A - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
  • wo. 11.12 U13 miniemen jongens A - U13 miniemen jongens A
  • di. 10.12 KOEKEDAMES - LE KOK SPORTIEF (uitgesteld)
  • za. 07.12 VC WIVO WINGENE VZW B - 2e Provinciaal Dames 3-0 : 28-26 , 25-10 , 25-21 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 07.12 SLOVO VOLLEY BRUGGE A - Sportline 2.B Ereklasse 3-5 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 07.12 HERMES REKKENSHOP OOSTENDE A - U15 Kadetten meisjes 3-0 : 25-23 , 26-24 , 25-17 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 07.12 SARRAKO KORTEMARK - U13 miniemen jongens A 0-3 : 13-25 , 20-25 , 25-27 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 07.12 VC APOLLO KOEKELARE B - U11 preminiemen 3-5 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 03.12 PERVOL RUISELEDE - LE KOK SPORTIEF 1-3 : 11-25 , 25-16 , 18-25 , 14-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 30.11 2e Provinciaal Dames - VOLARE ROESELARE 1-3 : 25-21 , 15-25 , 17-25 , 13-25
  • za. 30.11 U17 Scholieren Meisjes - DAVOLO LOPPEM 3-2 : 25-9 , 10-25 , 25-21 , 12-25 , 15-8
  • za. 30.11 Sportline 2.B Ereklasse - VOLLEY BREDENE 7-1
  • za. 30.11 U13 miniemen jongens B - REMBERT TORHOUT HEREN
  • za. 30.11 U11 preminiemen - VC WIVO WINGENE VZW 7-1
  • za. 30.11 Volley Team Diksmuide A - U15 Kadetten meisjes 0-3 : 24-26 , 15-25 , 17-25
  • di. 26.11 LE KOK SPORTIEF - MEHONI ZUIENKERKE D 3-0 : 25-15 , 25-15 , 25-13 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 23.11 Sportline 2.0 1ste klasse - VKT TORHOUT A 2-6
  • za. 23.11 Sportline 2.B Ereklasse - HERMES VOLLEY OOSTENDE 7-1
  • za. 23.11 U11 preminiemen - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 6-2
  • za. 23.11 DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN - U13 miniemen jongens A 3-1 : 25-19 , 25-17 , 15-25 , 25-12 | Lees het wedstrijdverslag
  • ma. 18.11 DAVOLO LOCO - LE KOK SPORTIEF 0-3 : 13-15 , 15-25 , 12-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.11 JUMPERS MIDDELKERKE A - 2e Provinciaal Dames 3-0 : 25-17 , 25-16 , 25-14 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.11 SLOVO VOLLEY BRUGGE - U17 Scholieren Meisjes 3-1 : 25-15 , 25-16 , 21-25 , 25-12 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.11 VOLLEY TEAM KOKSIJDE - Sportline 2.0 1ste klasse 8-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.11 JUMPERS MIDDELKERKE (+) - U15 Kadetten meisjes 1-3 : 28-26 , 25-27 , 19-25 , 23-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.11 VC PACKO ZEDELGEM A - U11 preminiemen 1-7 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.11 SARRAKO KORTEMARK - U13 miniemen jongens B 0-3 : 19-25 , 20-25 , 23-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 10.11 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP - U11 preminiemen 2-6 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.11 2e Provinciaal Dames - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B 0-3 : 21-25 , 16-25 , 23-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.11 OLVA BRUGGE A - U13 miniemen jongens B 0-3 : 20-25 , 18-25 , 21-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.11 VOLLEY TEAM KOKSIJDE - U13 miniemen jongens A 3-0
  • za. 09.11 U17 Scholieren Meisjes - VOLLEY BREDENE 3-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.11 Sportline 2.B Ereklasse - VOLLEY TEAM BRUGGE 6-2
  • za. 09.11 U15 Kadetten meisjes - VC APOLLO KOEKELARE 3-2 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 05.11 D'AMBIANCE - LE KOK SPORTIEF 0-3 : 14-25 , 18-25 , 12-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 03.11 VBC ST. JORIS - Sportline 2.B Ereklasse 1-7 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 02.11 VOLLEY BREDENE - 2e Provinciaal Dames 3-0 : 25-13 , 25-17 , 25-14 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 02.11 U13 miniemen jongens B - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 3-1 : 25-16 , 25-13 , 23-25 , 25-13 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 02.11 U13 miniemen jongens A - VC PACKO ZEDELGEM A 3-1 : 22-25 , 25-17 , 25-13 , 25-20 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 02.11 U15 Kadetten meisjes - HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B 3-0 : 25-14 , 25-16 , 25-13 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 27.10 VKT TORHOUT - U17 Scholieren Meisjes 3-0 (FF) | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 26.10 B|W Lendelede - U15 Kadetten meisjes 3-0 FF | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 26.10 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - Sportline 2.0 1ste klasse 8-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 26.10 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - U11 preminiemen 2-6
  • di. 22.10 SARRAKO KORTEMARK - LE KOK SPORTIEF 0-3 : 16-25 , 27-29 , 20-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 19.10 2e Provinciaal Dames - VOLLEY TEAM BRUGGE A 1-3 : 25-21 , 14-25 , 18-25 , 22-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 19.10 Sportline 2.0 1ste klasse - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 0-8 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 19.10 VOLLEY TEAM KOKSIJDE - U13 miniemen jongens B 0-3 : 8-25 , 9-25 , 15-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 19.10 Sportline 2.B Ereklasse - SLOVO VOLLEY BRUGGE A 7-1 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 19.10 U17 Scholieren Meisjes - VC PACKO ZEDELGEM A 0-3 : 12-25 , 18-25 , 11-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 19.10 OLVA BRUGGE B - U13 miniemen jongens A 0-3 : 21-25 , 18-25 , 20-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 19.10 U11 preminiemen - VC APOLLO KOEKELARE B 4-4 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 19.10 U15 Kadetten meisjes - VOLLEY TEAM BRUGGE 3-0 : 25-17 , 25-9 , 25-21 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 15.10 LE KOK SPORTIEF - DOLLE GRIETEN 3-0 : 25-7 , 25-23 , 25-8 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 13.10 VOLLEY BREDENE - Sportline 2.B Ereklasse 0-8 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 12.10 VOLLEY TEAM BRUGGE B - 2e Provinciaal Dames 3-0 : 25-10 , 25-16 , 25-19 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 12.10 U13 miniemen jongens B - VC PACKO ZEDELGEM A 3-0 : 25-12 , 25-15 , 25-12
  • za. 12.10 VC WIVO WINGENE VZW - U11 preminiemen 0-8 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 12.10 U13 miniemen jongens A - VC PACKO ZEDELGEM B 1-3 : 16-25 , 20-25 , 25-18 , 21-25
  • za. 12.10 VC APOLLO KOEKELARE - Sportline 2.0 1ste klasse 8-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • wo. 09.10 HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B - U17 Scholieren Meisjes 3-0 : 25-12 , 25-23 , 25-14
  • di. 08.10 LE KOK SPORTIEF - KOEKEDAMES 3-0 : 25-12 , 25-17 , 25-18
  • zo. 06.10 SARRAKO KORTEMARK - U15 Kadetten meisjes 1-3 : 17-25 , 19-25 , 25-15 , 11-25
  • za. 05.10 2e Provinciaal Dames - RUVO RUDDERVOORDE A 1-3 : 27-25 , 17-25 , 17-25 , 20-25
  • za. 05.10 OLVA BRUGGE A - U13 miniemen jongens A 3-0 : 25-21 , 26-24 , 25-12
  • za. 05.10 OLVA BRUGGE B - U13 miniemen jongens B 1-3 : 15-25 , 17-25 , 25-18 , 11-25
  • za. 05.10 VKT TORHOUT A - Sportline 2.0 1ste klasse 7-1
  • za. 05.10 VC PACKO ZEDELGEM B - U17 Scholieren Meisjes 3-2 : 25-19 , 22-25 , 14-25 , 25-19 , 15-10
  • di. 01.10 LE KOK SPORTIEF - PERVOL RUISELEDE 3-0 (FF)
  • zo. 29.09 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - U15 Kadetten meisjes 1-3 : 17-25 , 12-25 , 25-22 , 18-25
  • za. 28.09 BEVO BEOBANK ROESELARE D - 2e Provinciaal Dames 3-0 : 25-12 , 25-13 , 25-12
  • za. 28.09 Sportline 2.0 1ste klasse - VOLLEY TEAM KOKSIJDE 0-8
  • za. 28.09 VOLLEY TEAM BRUGGE - U17 Scholieren Meisjes 3-1 : 25-20 , 18-25 , 26-24 , 28-26
  • za. 28.09 Sportline 2.B Ereklasse - VBC ST. JORIS
  • za. 28.09 U13 miniemen jongens A - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE 3-1 : 25-14 , 22-25 , 25-14 , 26-24
  • za. 28.09 U13 miniemen jongens B - VC PACKO ZEDELGEM B 3-1 : 25-22 , 25-23 , 19-25 , 25-17
  • za. 28.09 U11 preminiemen - VC PACKO ZEDELGEM A
  • ma. 23.09 MEHONI ZUIENKERKE D - LE KOK SPORTIEF 2-3 : 25-23 , 13-25 , 25-14 , 10-25 , 10-15 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 22.09 REMBERT TORHOUT HEREN - U13 miniemen jongens A 1-3 : 21-25 , 21-25 , 25-11 , 15-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 22.09 HERMES VOLLEY OOSTENDE - Sportline 2.B Ereklasse 4-4 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 17.09 LE KOK SPORTIEF - DAVOLO LOCO 3-0 : 25-8 , 25-14 , 25-12 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 10.09 DOLLE GRIETEN - LE KOK SPORTIEF 0-3 : 22-25 , 15-25 , 24-26 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 07.09 2e Provinciaal Dames - BALTI KORTRIJK 4P 1-3 : 15-25 , 25-27 , 25-18 , 17-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 03.09 LE KOK SPORTIEF - D'AMBIANCE 3-0 : 25-23 , 25-18 , 25-18 | Lees het wedstrijdverslag