VOLLEY DE HAAN

Menu

Uitslagen

  • wo. 24.01 VC-Go Dames - Sens Unique
  • di. 23.01 Le Kok Sportief - DE WIVOTRUTJES 3-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 20.01 Zedelgem - Volley Bredene/De Haan (SGP) 3-0 : 25-21 , 25-17 , 25-20
  • za. 20.01 VT Koksijde A - Sportline 2.0 1ste klasse 3 - 5
  • za. 20.01 VC packo Zedelgem A - Sportline 2.B Ereklasse 1 - 7
  • za. 20.01 VC packo Zedelgem B - Sportline 2.B Ereklasse 4 - 4
  • za. 20.01 2e Provinciaal Dames - GIDAS GITS 3-0 : 25-23 , 25-22 , 25-18 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 20.01 U13 miniemen meisjes B - VOLLEY TEAM BRUGGE C 3-0 : 25-18 , 25-7 , 25-22 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 20.01 U13 miniemen meisjes A - MEHONI ZUIENKERKE 3-0 : 25-5 , 25-12 , 25-12 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 20.01 U17 Scholieren - GIDAS GITS 0-3 : 15-25 , 19-25 , 11-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 16.01 Sens Unique - Apollo Dames 2 3-0
  • di. 16.01 ARTURO BEERNEM - LE KOK SPORTIEF 3-1
  • za. 13.01 VOLLEY TEAM BRUGGE B - 2e Provinciaal Dames 3-0
  • za. 13.01 VOLLEY TEAM BRUGGE B - U17 Scholieren 3-0
  • za. 13.01 RUVO RUDDERVOORDE A - U13 miniemen meisjes A 0-3
  • za. 13.01 RUVO RUDDERVOORDE B - U13 miniemen meisjes B 0-3
  • di. 09.01 Sens Unique - R-United 3-2
  • di. 19.12 De Brandjes - Sens Unique
  • di. 19.12 Le Kok Sportief - Davolo Hoppers
  • zo. 17.12 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL A - U13 miniemen meisjes A
  • za. 16.12 DIVO INGELMUNSTER B - 2e Provinciaal Dames 3-2
  • za. 16.12 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - U17 Scholieren
  • za. 16.12 Sportline 2.0 Ereklasse - VOLLEY TEAM BRUGGE A
  • za. 16.12 U15 Kadetten meisjes - VOLLEY TEAM KOKSIJDE
  • za. 16.12 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B - U13 miniemen meisjes B
  • di. 12.12 Le Kok Sportief - KNOCK TILL YOU DROP 3-0 : 31-29 , 25-9 , 25-11 | Lees het wedstrijdverslag
  • ma. 11.12 VC Vanapis - Sens Unique
  • za. 09.12 VOLLEY BREDENE (SGP) - KNACK ROESELARE C 0-3 : 17-25 , 13-25 , 10-25
  • za. 09.12 2e Provinciaal Dames - JUMPERS MIDDELKERKE 3-0 : 25-9 , 25-22 , 25-23 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.12 U13 miniemen meisjes A - SLOVO VOLLEY BRUGGE A 3-0 (ff) : 25-19 , 25-23 , 25-19 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.12 VC APOLLO KOEKELARE - U15 Kadetten meisjes 3-0 : 25-15 , 25-18 , 25-21 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.12 VOLLEY TEAM BRUGGE A - Sportline 2.0 Ereklasse 0-8
  • za. 09.12 VOLLEY BREDENE A (SGP) - KNACK ROESELARE B
  • za. 09.12 U13 miniemen meisjes B - SLOVO VOLLEY BRUGGE B 3-1 : 25-27 , 25-19 , 25-11 , 25-21 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 09.12 Sportline 2.B Ereklasse - VC PACKO ZEDELGEM A 5-3
  • za. 09.12 U17 Scholieren - SLOVO VOLLEY BRUGGE 0-3 (FF) | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 05.12 Sens Unique - Deweert Sport 0-3
  • di. 05.12 Slovo Pillen 3 - LE KOK SPORTIEF 1-3 : 25-20 , 18-25 , 13-25 , 10-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 03.12 VBC ST. JORIS B - U13 miniemen meisjes A 1-3 : 25-11 , 23-25 , 20-25 , 22-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 03.12 VOLLEY BREDENE - U13 miniemen meisjes B 1-3 : 12-25 , 25-22 , 10-25 , 10-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 02.12 Volley Bredene/De Haan (SGP) - Rembert Torhout 0-3 : 11-25 , 20-25 , 26-28
  • za. 02.12 VOSTA STADEN - 2e Provinciaal Dames 3-1 : 25-11 , 25-21 , 22-25 , 26-24 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 02.12 VOLLEY BREDENE (+) - U17 Scholieren 3-0 : 25-15 , 25-23 , 25-22
  • za. 02.12 VOSTA STADEN B - U15 Kadetten meisjes 3-2 : 25-20 , 25-16 , 19-25 , 22-25 , 15-13
  • za. 02.12 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A - Sportline 2.B Ereklasse 3-5 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 02.12 DAVOLO LOPPEM - Sportline 2.0 1ste klasse 0-8
  • di. 28.11 Le Kok Sportief - APOLLO KOEKELARE 0-3 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 25.11 Sportline 2.0 Ereklasse - VBC ST. JORIS A 7-1
  • za. 25.11 Sportline 2.0 1ste klasse - VOLLEY TEAM DAMME VZW 7-1
  • za. 25.11 Sportline 2.B Ereklasse - VC WIVO WINGENE VZW 1-7
  • vr. 24.11 Damesvolley Waregem A (1P) - 2e Provinciaal Dames 3-0 : 25-21 , 25-22 , 25-13 | Lees het wedstrijdverslag
  • do. 23.11 Standaard Boekhandel - Sens Unique
  • ma. 20.11 VKT TANDJE BIJ Torhout - LE KOK SPORTIEF 3-0 : 25-14 , 25-13 , 25-22 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 19.11 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A - U13 miniemen meisjes A 3-0 : 25-22 , 25-21 , 25-14 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 18.11 APOLLO KOEKELARE - Volley Bredene/De Haan (SGP) 2-3
  • za. 18.11 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP - 2e Provinciaal Dames 2-3 : 25-22 , 14-25 , 21-25 , 25-21 , 10-15 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 18.11 SLOVO VOLLEY BRUGGE A - Sportline 2.0 1ste klasse 7-1 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 18.11 OLVA BRUGGE - Sportline 2.0 Ereklasse 2-6
  • za. 18.11 VC APOLLO KOEKELARE C - U13 miniemen meisjes B 1-3 : 26-24 , 16-25 , 15-25 , 16-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 18.11 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE - U15 Kadetten meisjes 3-2 : 25-19 , 23-25 , 25-19 , 15-25 , 15-9 | Lees het wedstrijdverslag
  • do. 16.11 R-United - Sens Unique 3-0 : 27-25
  • di. 14.11 Le Kok Sportief - VOLLEYLADIES TECHSOFT 0-3 : 21-25 , 19-25 , 20-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 12.11 Sportline 2.0 Ereklasse - VOLLEY TEAM BRUGGE B 8-0 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 12.11 Sportline 2.B Ereklasse - VOLLEY TEAM DAMME VZW 6-2 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.11 2e Provinciaal Dames - VKt TORHOUT C 0-3 : 16-25 , 21-25 , 14-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.11 U15 Kadetten meisjes - VOLLEY BREDENE 3-0 : 25-11 , 25-7 , 25-16 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.11 U13 miniemen meisjes B - VC APOLLO KOEKELARE B 3-2 : 25-21 , 18-25 , 24-26 , 25-14 , 15-13 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.11 U13 miniemen meisjes A - VOLLEY TEAM BRUGGE B 3-0 : 25-23 , 25-18 , 25-21 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 11.11 U17 Scholieren - VKt TORHOUT 1-3 : 25-20 , 16-25 , 11-25 , 9-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 07.11 Sens Unique - VC-GO dames 0-3
  • ma. 06.11 De Turtles - LE KOK SPORTIEF 2-3 : 23-25 , 25-16 , 25-8 , 14-25 , 7-15 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 05.11 VT Kortrijk (3de p) - 2e Provinciaal Dames 1-3 : 26-24 , 17-25 , 17-25 , 18-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 05.11 U15 Kadetten meisjes - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 0-3 : 4-25 , 15-25 , 14-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 04.11 Vlamvo Vlamertinge (FORFAIT) - U13 miniemen meisjes A FORFAIT van Volley De Haan
  • za. 04.11 VOLLEY TEAM DAMME VZW - U17 Scholieren 3-0 : 25-17 , 25-15 , 25-15
  • za. 28.10 V.T. LICHTERVELDE A - 2e Provinciaal Dames 3-0 : 25-22 , 25-14 , 25-18 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 28.10 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL - U15 Kadetten meisjes 0-3 : 7-25 , 9-25 , 19-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 28.10 HERMES VOLLEY OOSTENDE - U17 Scholieren 3-0 : 25-13 , 25-17 , 25-15 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 28.10 ELCKERLYC ZWEVEZELE C - U13 miniemen meisjes B 1-3 : 25-8 , 19-25 , 11-25 , 12-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 28.10 DAVOLO LOPPEM A - U13 miniemen meisjes A 0-3 : 11-25 , 15-25 , 16-25
  • di. 24.10 Sens Unique - VC Colora 3-0
  • di. 24.10 DE WIVOTRUTJES - LE KOK SPORTIEF 0-3 : 16-25 , 17-25 , 17-25
  • zo. 22.10 VBC ST. JORIS D - U13 miniemen meisjes B 0-3 : 8-25 , 11-25 , 20-25
  • za. 21.10 2e Provinciaal Dames - HERMES VOLLEY OOSTENDE C 0-3 : 24-26 , 13-25 , 22-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.10 Sportline 2.0 1ste klasse - SLOVO VOLLEY BRUGGE A 1-7 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.10 U15 Kadetten meisjes - HERMES VOLLEY OOSTENDE B 3-1 : 17-25 , 25-21 , 25-14 , 25-22 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.10 U13 miniemen meisjes A - DAVOLO LOPPEM B 3-1 : 25-8 , 25-22 , 23-25 , 25-11 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.10 U17 Scholieren - DAVOLO LOPPEM 0-3 : 9-25 , 12-25 , 6-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 21.10 VC PACKO ZEDELGEM A - Sportline 2.B Ereklasse 0-8 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 17.10 Sens Unique - VC Vanapris 3-1 : 14-25 , 25-14 , 25-22 , 25-15
  • zo. 15.10 VBC ST. JORIS C - U13 miniemen meisjes B 0-3 : 19-25 , 14-25 , 22-25
  • za. 14.10 SARRAKO KORTEMARK - U15 Kadetten meisjes 0-3 : 23-25 , 15-25 , 18-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 14.10 BEVO BEOBANK ROESELARE C - 2e Provinciaal Dames 3-2 : 25-18 , 25-21 , 20-25 , 23-25 , 15-12 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 14.10 VOLLEY BREDENE A (SGP) - VOLLEY BREDENE B 0-3 : 23-25 , 15-25 , 13-25
  • za. 14.10 U13 miniemen meisjes A - VOLLEY TEAM DAMME VZW 3-0 : 25-7 , 25-11 , 25-15
  • za. 14.10 Sportline 2.B Ereklasse - ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A 6-2
  • za. 14.10 VC PACKO ZEDELGEM A - U17 Scholieren 1-3 : 25-21 , 22-25 , 27-29 , 8-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 10.10 Sens Unique - Standaard Boekhandel 3-0
  • di. 10.10 Die Keurige dames - Le Kok Sportief (beker) 0-3 : 17-25 , 18-25 , 12-25
  • zo. 08.10 VBC ST. JORIS A - Sportline 2.0 Ereklasse 0-8
  • za. 07.10 Davo Wevelgem C (4P +4) - 2e Provinciaal Dames 1-3 : 23-25 , 25-23 , 12-25 , 22-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 07.10 Sportline 2.0 1ste klasse - DAVOLO LOPPEM 8-0
  • za. 07.10 U13 miniemen meisjes A - SIJOS MENEN (Beker) 3-1
  • za. 07.10 VC WIVO WINGENE VZW - Sportline 2.B Ereklasse 5-3
  • wo. 04.10 Deweert Sport - Sens Unique
  • di. 03.10 Le Kok Sportief - Dolle Grieten (beker) 3-0 : 25-20 , 27-25 , 25-18 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 30.09 Knack Roeselare B - Volley Bredene/De Haan (SGP) 3-0 : 25-15 , 25-15 , 25-7
  • za. 30.09 2e Provinciaal Dames - VC PACKO ZEDELGEM B 3-1 : 26-24 , 25-19 , 21-25 , 25-13 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 30.09 Sportline 2.0 Ereklasse - OLVA BRUGGE 8-0
  • za. 30.09 U13 miniemen meisjes B - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B 3-1 : 22-25 , 25-10 , 25-21 , 25-11 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 30.09 U15 Kadetten meisjes - HERMES VOLLEY OOSTENDE C 3-0 (ff) : 25-13 , 25-13 , 25-12 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 30.09 U17 Scholieren - VC PACKO ZEDELGEM B 0-3 : 23-25 , 20-25 , 12-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 30.09 U13 miniemen meisjes A - VC PACKO ZEDELGEM 3-1 : 24-26 , 25-15 , 25-15 , 25-12 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 26.09 Le Kok Sportief - Packo Zedelgem D (beker) 3-0
  • zo. 24.09 VOLLEY TEAM BRUGGE C - U13 miniemen meisjes B 1-3
  • zo. 24.09 VOLLEY TEAM BRUGGE B - Sportline 2.0 Ereklasse 0-8
  • za. 23.09 GIDAS GITS - 2e Provinciaal Dames 3-1 : 27-25 , 25-5 , 22-25 , 25-17 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 23.09 GIDAS GITS - U17 Scholieren 3-2 : 25-23 , 25-27 , 25-22 , 21-25 , 15-9 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 23.09 MEHONI ZUIENKERKE - U13 miniemen meisjes A 0-3 : 5-25 , 7-25 , 14-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 19.09 Le Kok Sportief - Die Keurige dames (beker) 3-0 : 25-15 , 25-14 , 25-15 | Lees het wedstrijdverslag
  • zo. 17.09 VOLLEY TEAM DAMME VZW - Sportline 2.B Ereklasse 1-7
  • zo. 17.09 VOLLEY TEAM DAMME VZW - Sportline 2.0 1ste klasse 0-8
  • za. 16.09 2e Provinciaal Dames - VOLLEY TEAM BRUGGE B 3-1 : 24-26 , 25-19 , 25-21 , 25-17 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.09 VOLLEY BREDENE A (SGP) - VC APOLLO KOEKELARE 3-2 : 25-16 , 25-21 , 20-25 , 16-25 , 15-11 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.09 U13 miniemen meisjes B - RUVO RUDDERVOORDE B 1-3 : 19-25 , 25-14 , 12-25 , 19-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.09 U15 Kadetten meisjes - JUMPERS MIDDELKERKE (forfait) 3-0 (ff)
  • za. 16.09 U13 miniemen meisjes A - RUVO RUDDERVOORDE A 3-2 : 25-22 , 25-23 , 18-25 , 14-25 , 15-4 | Lees het wedstrijdverslag
  • za. 16.09 U17 Scholieren - VOLLEY TEAM BRUGGE B 0-3 : 12-25 , 19-25 , 19-25 | Lees het wedstrijdverslag
  • di. 12.09 Dolle Grieten (+2) - LE KOK SPORTIEF (beker) 0-3 : 22-25 , 15-25 , 9-25
  • ma. 04.09 Packo Zedelgem D (+4) - LE KOK SPORTIEF (beker) 3-1 : 25-13 , 21-25 , 25-17 , 28-26