VOLLEY DE HAAN

Menu

Kalender

  • wo. 24.01 20:45 VC-Go Dames - Sens Unique
  • za. 27.01 09:00 VC PACKO ZEDELGEM - U13 miniemen meisjes A
  • za. 27.01 11:00 VC PACKO ZEDELGEM B - U17 Scholieren
  • za. 27.01 13:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE C - U15 Kadetten meisjes
  • za. 27.01 17:00 VT koksijde B - Sportline 2.0 1ste klasse
  • zo. 28.01 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B - U13 miniemen meisjes B
  • zo. 28.01 09:00 Gidas Gits A - Sportline 2.B Ereklasse
  • ma. 29.01 21:00 VOLLEYLADIES TECHSOFT - LE KOK SPORTIEF
  • di. 30.01 20:30 Sens Unique - VC Colora
  • di. 30.01 20:30 Sens Unique - VC Colora
  • za. 03.02 13:30 U17 Scholieren - VC PACKO ZEDELGEM A
  • za. 03.02 15:30 U15 Kadetten meisjes - SARRAKO KORTEMARK
  • za. 03.02 15:30 U13 miniemen meisjes B - VBC ST. JORIS C
  • za. 03.02 20:30 2e Provinciaal Dames - BEVO BEOBANK ROESELARE C
  • zo. 04.02 10:00 VOLLEY TEAM DAMME VZW - U13 miniemen meisjes A
  • di. 06.02 20:00 Le Kok Sportief - DE TURTLES
  • za. 10.02 11:00 DAVOLO LOPPEM - U17 Scholieren
  • za. 10.02 11:00 DAVOLO LOPPEM B - U13 miniemen meisjes A
  • za. 10.02 11:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B - U15 Kadetten meisjes
  • za. 10.02 15:30 U13 miniemen meisjes B - VBC ST. JORIS D
  • za. 10.02 16:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE C - 2e Provinciaal Dames
  • za. 17.02 17:30 VC PACKO ZEDELGEM B - 2e Provinciaal Dames
  • di. 20.02 20:30 Sens Unique - Standaard Boekhandel
  • za. 24.02 13:30 U17 Scholieren - HERMES VOLLEY OOSTENDE
  • za. 24.02 13:30 U13 miniemen meisjes A - DAVOLO LOPPEM A
  • za. 24.02 15:30 U13 miniemen meisjes B - ELCKERLYC ZWEVEZELE C
  • za. 24.02 15:30 U15 Kadetten meisjes - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
  • za. 24.02 20:30 2e Provinciaal Dames - V.T. LICHTERVELDE A
  • di. 27.02 20:00 Le Kok Sportief - VKT Tandje bij Torhout
  • za. 03.03 16:30 JUMPERS MIDDELKERKE - U15 Kadetten meisjes
  • di. 06.03 20:00 APOLLO KOEKELARE - LE KOK SPORTIEF
  • wo. 07.03 20:30 Apollo Dames 2 - Sens Unique
  • za. 10.03 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B - U13 miniemen meisjes B
  • zo. 11.03 10:00 VKt TORHOUT - U17 Scholieren
  • zo. 11.03 11:00 VOLLEY BREDENE - U15 Kadetten meisjes
  • zo. 11.03 11:00 VKt TORHOUT C - 2e Provinciaal Dames
  • zo. 11.03 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B - U13 miniemen meisjes A
  • di. 13.03 20:00 Le Kok Sportief - Slovo Pillen 3
  • wo. 14.03 21:00 Deweert Sport - Sens Unique
  • za. 17.03 13:30 U17 Scholieren - VOLLEY TEAM DAMME VZW
  • za. 17.03 13:30 U13 miniemen meisjes A - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A
  • za. 17.03 15:30 U15 Kadetten meisjes - VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
  • za. 17.03 15:30 U13 miniemen meisjes B - VC APOLLO KOEKELARE C
  • za. 17.03 20:30 2e Provinciaal Dames - VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
  • ma. 19.03 20:00 Davolo Hoppers - LE KOK SPORTIEF
  • di. 20.03 20:30 Sens Unique - VC Vanapis
  • za. 24.03 13:30 U17 Scholieren - VOLLEY BREDENE (+)
  • za. 24.03 13:30 U13 miniemen meisjes A - VBC ST. JORIS B
  • za. 24.03 15:30 U13 miniemen meisjes B - VOLLEY BREDENE
  • za. 24.03 15:30 U15 Kadetten meisjes - VOSTA STADEN B
  • za. 24.03 20:30 2e Provinciaal Dames - VOSTA STADEN
  • ma. 26.03 21:00 KNOCK TILL YOU DROP - LE KOK SPORTIEF
  • wo. 28.03 20:45 VC-Go Dames - Sens Unique
  • za. 14.04 13:30 U15 Kadetten meisjes - VC APOLLO KOEKELARE
  • za. 14.04 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B - U13 miniemen meisjes B
  • za. 14.04 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A - U13 miniemen meisjes A
  • za. 14.04 19:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE - U17 Scholieren
  • za. 14.04 20:30 JUMPERS MIDDELKERKE - 2e Provinciaal Dames
  • di. 17.04 20:00 Le Kok Sportief - ARTURO BEERNEM
  • do. 19.04 20:00 R-United - Sens Unique
  • za. 21.04 13:30 U17 Scholieren - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
  • za. 21.04 13:30 U13 miniemen meisjes A - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL A
  • za. 21.04 15:30 U13 miniemen meisjes B - VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B
  • za. 21.04 17:00 VOLLEY TEAM KOKSIJDE - U15 Kadetten meisjes
  • za. 21.04 20:30 2e Provinciaal Dames - DIVO INGELMUNSTER B
  • di. 24.04 20:30 Sens Unique - VC Colora